Hakkımızda

2014 Temmuz ayı itibari ile başladığımız sürücü eğitimi alanında bugüne kadar yaklaşık BİN öğrenciyi mezun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Trafik, direksiyon, çevre bilgisi, araç donanımı vs dışında diğer sürücülere ve özellikle yayalara saygılı, empati becerisi yüksek bireyler yetiştirmeyi medeniyetin ve uygarlık düzeyinin daha yukarılara çıkabilmesi için bir zorunluluk olarak görüyor ve bu doğrultuda var gücümüzle yılmadan çalışıyoruz.

Biliyoruz ki; burada kendi alanımızla ilgili verdiğimiz eğitim dışında hoşgörülü ve sabırlı olmayı da öğrencilerimize aşıladığımızda günlük hayatımıza da olumlu katkısı olacaktır. Bu bağlamda kendimizi hergün geliştirerek sizlere en verimli eğitimi vermeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Bizler, Gökkuşağı Sürücü Kursu ailesi olarak öğrencilerimizin eğitimini tamamladıktan sonra trafiğe çıkabilir, tüm güvenli sürüş kurallarını öğrenmiş, trafikte oluşabilecek handikaplara hazır, empati kurabilen, yaya ve diğer sürücüleri  gözeten ve kendinden emin olarak mezun olması her yeni dönem için hedeflerimizi oluşturmaktadır. Tüm mezun öğrencilerimizin kendilerini ailemizin bir parçası olarak görmeleri bizi memnun eden ve işimizi başarı ile yaptığımızı gösteren en güzel geri bildirimdir. Çünkü biz mezun olduktan sonra da öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyor ve bunu önemsiyoruz.

Kısacası TOPLAM KALİTE yönetimi ile işletmemizi sizlere en verimli hale getirmek geleceğe bakışmızı en net özetleyen cümle olacaktır.

Hizmetlerimiz

 

Öğrencilerimizin daha rahat, konforlu ve ferah bir ortamda eğitimlerini almalarını sağlamak için sürekli yatırımlarımızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin araç kullanma ve trafik becerisini en iyi seviyede geliştirecek şekilde en güncel araçlarla eğitimlerimizi veriyoruz.

Eğitim kadromuza güveniyor günün her saatinde öğrencinin sorularını yanıtlama ve çözme konusunda elimizden geleni yapıyoruz.